Cele na 2018 rok

Czas tak szybko leci, że nawet nie wiem kiedy minęło ponad 2 miesiace roku 2018 🙂  Wypada zatem podzielić się tym co chcę osiągnąć w tym wspaniałym okresie. Poniżej są cele na 2018 rok. Dwa tematy miałem określone już wcześniej. Trzeci pojawił się relatywnie niedawno. Jak każdy mam tematów do zrobienia znacznie więcej. Z początkiem roku wybieram sobie jednak takie, które w normalnym trybie życia zniknęły by bez śladu. A dzięki publikacji ich tutaj tak się nie stanie. Są ważne i takie pozostaną 🙂 Oto one:

  1. Na koniec sezonu (czyli wrzesień, październik) będe potrafił przebiec 10 km w czasie poniżej 60 minut.

  2. Wypracuję skuteczny system inwestowania (czyli przynoszący regularne zyski) oparty o scalping na rynku Forex (stare zaintersowania ubrane w nową szatę).

  3. Napiszę przynajmniej jedno opowiadanie by sprawdzić, czy potrafię 🙂 (Dzięki za inspirację i efekt WOW).

Jak widać są z zupełnie odrębnych dziedzin życia. I bardzo mi się to podoba, uczciwie mówiąc. Trochę na temat ruchu i kształtowania silnej woli. Trochę o możliwościach tworzenia wolnosci finansowej i na koniec trochę o pasji, która do tej pory drzemała sobie ukryta gdzieś bardzo głęboko 🙂 Być może z czasem jeszcze coś dorzucę do tych trzech. Być może uznam, że warto będzie podzielić się z Wami tym co postanowię robić. Na dzisiaj wydaje się jednak, że to dobre pakiet by pokazać na swoim przykładzie, że każdy może stawiać sobie cele i osiągać je nawet, jeśli na pierwszy rzut oka wydają sie całkiem “odjechane” i niemożliwe do osiągniecia :).