Czy jest sposób na bogactwo?

Zapewne zgodzisz się, że większość ludzi chce być bogata. Części osób to się nawet udaje, prawda? Nie wiem jednak czy zauważyłeś, że większość ludzi chce stać się bogatymi szybko, jak najszybciej. Wierzą na przykład że wygrają w Totolotka albo inna grę losową. Albo że wpadną na jakiś genialny pomysł, który daje fortunę. Marzą o stworzeniu firmy i zostaną Guru biznesu. Co więcej znam sporo osób, które nie podejmują żadnych zwykłych działań ponieważ cały czas żyją mrzonkami o tym jednym, cudownym, idealnym rozwiązaniu. Nie robią nic zaplanowanego co może dać im lepsze życie, nie rozwijają siebie czekając na ten jeden “złoty strzał”. Oczywiście zdarzają się takie przypadki. Przecież w wiadomościach można dość regularnie usłyszeć o kolejnej wygranej w totolotka. Można też dowiedzieć się o bardzo innowacyjnym start-upie. Jednakże procent ludzi, którzy osiągają sukces w stosunku do całości populacji jest … nazwijmy to “nieduży… nawet bardzo nieduży.

Dla przeciętnego człowieka dużo bardziej osiągalna jest inna metoda. Związana ona jest z upływem czasu. A to dotyka każdego z nas (niestety). I wszyscy jesteśmy równi w tym aspekcie. Jeżeli zatem nauczysz się właściwie wykorzystywać ten upływ czasu, będzie działał z korzyściami dla ciebie.

Jednym z najlepszych sposobów na wykorzystanie dobrze swojego czasu jest kształtowanie poprawnych nawyków. Dobra nawyki sprawiają bo wiem że każdy dzień działa dla nas. I to bez udziału naszej świadomości i kreatywności. Oczywiście tak samo jak każdy dzień działa na naszą niekorzyść kiedy mamy złe nawyki.

Dlatego jeżeli nie masz pomysłu na genialny biznes ani nie wygrałeś jeszcze w Totolotka warto żebyś zaczął kształtować swoje nawyki. Bo to one sprawia sprawią że będziesz miał największe prawdopodobieństwo poprawy swojego zdrowia, stanu materialnego czy szerzej patrząc życia. Jeżeli chcesz mieć wpływ na to co się dzieje w Twoim życiu zamiast czekać mglistą mrzonką Wielkiej Wygranej lub Genialnego Olśnienia.

Aby pomóc Ci we wkroczeniu na ścieżkę, gdzie samodzielnie budujesz swoją przyszłość przygotowałem dla ciebie kurs o tym jak kształtować twoje nawyki. Nazwałem go 30-dniowe wyzwanie bo tyle trzeba by na spokojnie zdobyć wiedzę i przećwiczyć ją w praktyce.

Jeśli jesteś zainteresowany to link do kursu jest poniżej:

Kurs: 30-dniowe wyzwanie