30-dniowe wyzwanie!

Prosty System, który da Ci Olbrzymie Efekty.

 

Dowiedz się jak świadomie kształtować nawyki , które chcesz mieć.

Zrozum,  jak rozsądnie pozbywać się niewłaściwych.

Hej,

Nazywam się Radosław Maleszko. O mechaniźmie budowania nawyków wiem dużo, choć nie jestem psychologiem! Wspominam, bo ta grupa zawodowa sporo pytań zadaje,  ale nie mówi wprost co i jak zrobić :)

 

Ja jestem DOŚWIADCZONYM PRAKTYKIEM. Przez ponad 20 lat rozwijałem ludzi w międzynarodowych firmach jako Szef Działów Produkcji, Technologii, ekspert Lean Manufacturing. Te dynamiczne środowiska, różne systemy pracy, nowoczesna wiedza i zupełnie odrębne zespoły oraz ludzie nauczyły mnie, że siłą systematycznego rozwoju są LUDZKIE NAWYKI. Jest to dość oczywiste dla każdego. Jednak faktu, że można nimi ŚWIADOMIE STEROWAĆ większość z nas już nie dostrzega. A jest to potężna siła STALE wpływająca na życie KAŻDEGO CZŁOWIEKA. Zaczynając od skutecznej nauki w szkole, poprzez osiągniecia w pracy i doroslym życiu a kończąc na dbaniu o siebie u schyłku życia.

 

Wiele osób współpracujących ze mną, pytało mnie czy moje doświadczenie i wiedzę mam zebrane w jakieś pisanej formie. Odczuwali potrzebę wracania do tych zasad, autorefleksji, a następnie w oparciu o nie rozwijania swoich kolejnych, wybranych nawyków.

Pytania sprawiły, że zebrałem te łatwe zasady w Prosty Kurs składający się z 11 lekcji. Każda jest wysyłana co 3 dni, by dać Ci czas zrealizować to czego się dowiesz. Kieruję się przekonaniem, że to czyny zmieniają rzeczywistość a nie słowa. Dlatego każda lekcja jest jak instrukcja, którą należy przeczytać i wdrożyć. Napisane są prosto i  maksymalnie konkretnie. Wysłane są we właściwej kolejności. Po 30 dniach będziesz wiedzieć jak zmienić każdy nawyk, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy. 

WARTOŚĆ KURSU TO PONAD:

1150 zł

Teraz mam jednak ofertę limitowaną.
Testuję cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż.
W przyszłości cena będzie odzwierciedlać realną wartość kursu.
Skorzystaj teraz z tej szalonej obniżki.

47 zł

PAMIĘTAJ: Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona czasowo!

Z kursu nauczysz się:

Twoje dotychczasowe próby Cię zawiodły? Użyj naprawdę sprawdzonej metody!

+ DODATKOWO OTRZYMASZ

BONUSY

 

 

 

5 GOTOWYCH SZABLONÓW

 

Do natychmiastowego użytku.

Z dokładnymi informacjami jak i kiedy ich użyć.

 

WORKBOOK

 

To kilkunasto-stronicowy PDF. Zawiera:

  • Listy kontrolne działań.
  • Krótkie podsumowania poszczególnych lekcji.
  • Słownik kluczowych pojęć.

 

 

 

 

PRAKTYCZNA BAZA PRZYKŁADÓW

 

Ponad 100 przykładów jak wdrażać strategie przedstawione w kursie.