Suplementy Synergy World Wide

Pojawiło się coś nowego na blogu PoczujMoc.pl. Otóż w prawym górnym rogu,w menu znajdziesz link do sklepu z suplementami Synergy World Wide

Warto zatem wyjaśnić o co chodzi. Firma Synergy World Wide pochodzi z USA. Należy do olbrzymiej organizacji Nature’s Sunshine istniejącej od ponad 60 lat. Synergy oferuje nowoczesne, oparte o badania naukowe suplementy uzupełniające codzienne żywienie .

Osobiście zetknąłem się po raz pierwszy z tymi produktami w 2018 r. Były to Proargi 9 + i Phytolife.. Zbliżałem się wtedy do czterdziestego roku życia i zauważyłem, że zaczynam mieć problemy zdrowotne. Co oczywiście jest całkiem naturalne. Mój metabolizm zwolnił. Ze względu na pracę mniej się ruszałem, to w konsekwencji doprowadziło do wzrostu masy i coraz gorszych wyników krwi, problemów z ciśnienie, częściowo z sercem. Lekarze z jednej strony sugerowali mi zmianę trybu życia z drugiej chcieli leczyć farmakologicznie. Ja natomiast wychodzę z założenia, że każdy lek ma działanie uboczne. A jeśli zaczyna się go brać, to organizm się przyzwyczaja. Oczywiście często trzeba, czasem jest to nieuniknione. W zależności od sytuacji i choroby. Jednak w tamtej sytuacji uznałem, iż dla mnie to za wcześnie.

Zainteresowałem się zatem trochę bardziej medycyną tradycyjną i generalnie pomogło mi to. Jednak w trakcie zgłębiania tematu dotarłem do produktów SYnergy( a było to o dziwo w trakcie dyskusji z specjalistką od tradycyjnej medycyny Chińskiej, która prowadziła grupę biegaczy wspierając ich w budowaniu ich wydolności i kondycji. I pojawił się temat suplementów Synergy, a dokładnie Proargi9+.

Pojawił się ponieważ oprócz zmiany nawyków żywieniowych drugim bardzo istotnym elementem poprawy mojego zdrowia była …nazwijmy to “kuracja witaminowa” i uzupełnienie mikroelementów. Dawki były duże i wymagały nadzoru specjalisty. Natomiast po zakończeniu chciałem utrzymać właściwy poziom w miarę prosty sposób, nie wymagajacy zbyt wiele wysiłku. Okazało się, że firma Synergy oferuje produkt z opatentowaną receptura dostarczającą potrzebne organizmowi, czy bardziej układowi krwionośnemu elementy do prawidłowego funkcjonowania. Ze wzgledu na fakt, że jest to produkt ogólnie dostępny ilości w wnim są mniejsze by nie wymagały wsparcia specjalisty. Jednak kuracja tym produktem przynosi taki sam efekt, jeżeli używa się go trochę dłużej. Po prostu z czasem następuje kumulacja w organizmie .

Od tamtej pory używam ich w regularnych odstępach. I w 100% mogę go polecić. Jestem przekonany że działa. Czuję konkretną poprawę funkcjonowania układu krwionośne go i serca. Poprawiają się wyniki krwi, poprawia się poziom energii na co dzień, mam mniejsze odczucie łaskotanie w klatce, poprawia mi się wydajność przy sporcie. To są ogólne efekty które obserwuję u siebie. I z tego co mogłem sprawdzić są to resultaty u większosci użytkowników, choc mogą się różnić indywidualnie ze wzgledu na fakt, że każdy organizm jest trochę inny.

Używam też Phytolife jako produkt jako bardo proste i tanie rozwiązanie zapobiegajace zakwaseniu organizmu. A zakwszaszenie to albo przczyna bezpośrednia albo pośrednia większości chorób cywilizacyjnych jakie dotykają ludzkość.

A skad sklep? Okazało sie, że kiedy dokonywalem zakupu 2 opakowań Proargi 9+ za około 330 zł mogłem otworzyć konto partnera umożliwiajace mi zamawianie w cenach hurtowych. I krótko mówiąc skorzystałem z tej okazji. A skoro mam to konto i przekonanie, że produkty pomagają w utrzymaniu zdrowia to postanowiłem podzielić się tym na blogu. Jeśli ktoś będzie miał taką potrzebę lub chęć by wzmocnić swoje zdrowie, lub może pracuje nad swoją kondycją w sporcie – to wtedy śmiało mogę polecić przetestowanie produktów, do których ja mam zaufanie. Poniżej link do sklepu z suplementami Synergy Wor, która jest dostępna także na górze w menu:

https://poczujmoc.new.synergyworldwide.com/PL/pl-PL